Про бібліотеки й не лише

грудня 10, 2010Виховання, Життя-буття

Давно ви були в бібліотеці? Я — дуже… …далі »

Як завжди: трошки думок

грудня 4, 2010Виховання, Діти, Життя-буття, Література, Моя країна, Театр

За цей тиждень я злегка прихворіла. Отож, вихідні минуть у домашньому теплі й затишку. Ніби це й добре, але трошечки сумно, бо у перші зимові дні хочеться насолодитися радістю від снігу й морозу. Але вже є як є. А тому, користуючись нагодою, пишу тут чергові свої періодичні враження від побаченого, почутого чи пережитого. …далі »

Окремі кадри цієї осені

листопада 5, 2010Виховання, Діти, Життя-буття, Музика, Театр

Осінь  — саме та пора, коли часто огортає меланхолійний настрій. Або навіть не так: пора, протягом якої ти відчуваєш себе наче на американських гірках: день надзвичайно приємних емоцій, а завтра вже ледь стримуєш той клубок, що підкотився до горла.

Коли вже звикаєш триматися на людях з посмішкою і на всі «Як справи?» відповідаєш «Чудово!», хоч, може, це і не так, то не варто дивуватися, що протягом дня почуєш  протилежні думки: …далі »

Невелика ремарка

липня 8, 2010Виховання, Життя-буття

Поозвучували тенденції.
Пообсирали ближніх — словом,
гарна видалася розмова.
© Юрій Іздрик

Мабуть, ніколи ми не навчимося простої істини: чуже життя — це чуже життя, тому нема чого постійно пхати носа не у свої справи.  Маєте для цього власне, от і порпайтеся собі в ньому досхочу! Таке враження, що поняття приватності не прописане у свідомості багатьох.
Не знаю, може, це я ненормальна. Але коли всі розмови зводяться до «перемивання кісточок» спільним знайомим та «копирсання у чужій білизні», а всі спроби змінити тему марні, то єдине, що залишається — встати й піти геть. Ну, якщо не бажаєш долучатися до колективного плюскання у бруді.


Copyright © Дорогою життя зі щастям за руку. All rights reserved.