…професійні аспекти…

червня 7, 2010Економіка, Життя-буття, Моя країна, Цитати

Мабуть, цей допис буде мало кому цікавий. Але просто мене почуте сьогодні дуже здивувало:

«У акті ревізії у висновках про суть виявлених порушень не можна кваліфікувати дії посадових осіб висловами: “антидержавна політика”, “крадіжки”, “розбазарювання коштів”, “злочинець”, “шахрай”, “привласнення державного майна”, “зловживання службовим становищем”, “безвідповідальне ставлення”, “безгосподарність”».

— Е… А якщо у ході перевірки виявлені факти привласнення державного майна, зловживання службовим становищем чи безвідповідального ставлення, то що ж писати?
— Нуууу… Те саме, але іншими словами…

Бонуси… бонуси…

березня 31, 2010Економіка, Життя-буття, Цитати

«…мій курс
не залежить від курсу долара —
він дуже залежить
від курсу твоїх слів
і моєї кардіограми». © Марія Матіос

Крутяться ці рядки в голові моїй після неповного робочого дня навчальної практики в банку… Заспокоюю себе тим, що це все ж таки новий досвід. А досвід поганим бути не може. Навіть якшо не знадобиться потім. Це позаморальна категорія… Та й зовсім трошки терпіти залишилося.  Але не дуже ці заспокоєння вгамовують розбурхані емоції.

Один штрих про «ознайомлення з роботою кредитного відділу»: «Коли ми пропонуємо клієнтам наші кредитки, то кажемо, що це бонусні картки». Навіть з погляду економіста (а не пересічного споживача) назвати кредит бонусом тяжко. Хотіла спитати: бонус для кого? Для вашого банку?

Якби мені колись довелося отако цілими днями «дарувати бонуси» (тьху-тьху-тьху), то кожен вечір перед сном мала би виголошувати слова шанованої мною Ольги Кобилянської: «Дай, Боже, моїм дітям і онукам стільки щастя, скільки брехні я наговорила!»


Copyright © Дорогою життя зі щастям за руку. All rights reserved.