№11

Ще трошки крупинок мудрості від карпатського мудреця, про якого вже згадувала. З його порад можна черпати безліч корисного: від  трав’яних рецептів і режиму харчування до духовних і моральних настанов. При цьому Андрій Ворон каже, що нікого не повчає, а лише радить. Людина ж вирішує сама.

«Добре, якщо там, де живеш, є простір. І око не чіпляється за огорожі, хліви та інше. Огорожею мають бути дерева, кущі або поперечні жердини. Вона має дихати, не замикати тебе. Такі оселі вибирали наші предки. Якщо цього немає, частіше виходь на околиці, в просторову природу. Щоб око і душа відпочивали».

«7 головних речей, яких треба навчитися:
1. Знайти радість у цьому житті.

Радість кожної подарованої тобі хвилини.
2. Принести радість іншим.
Бути людяним.
3. Прощати.
Завжди. Всіх і себе.
4. Каятися.
Звільнятися від гріха і помилок.
5. Сміятися.
Обличчям і душею. До людей і до себе.
6. Дихати.
Вільно, глибоко і з насолодою.
7. Спати.
Вволю та із задоволенням».

«Цілком у твоїх силах зробити, щоб світ довкола став трішки кращим».

«Не зупиняйся на півдорозі. І ніколи не пояснюй своїх вчинків. Кому потрібно, зрозуміє. А іншим тлумачити — шкода часу. Якщо комусь не подобається те, що ви робите, це їхні проблеми, а не ваші. Якщо людей обурюють ваші думки, ідіть від них. Не ви для світу, а світ — для вас».

«Усміхайтесь. Якщо придивитись — світ весь час усміхається до нас. Якщо ви цього не помічаєте — ви не посміхаєтесь світові. Усміхайтесь! Якщо не обличчям, то серцем».

Один коментар до “№11”

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *